Wybierz markę:

O firmie

MM Cars dla aktywnych 4x4

MM Cars dla aktywnych 4x4

Proszę zainstalować plugin Flash Player lub włączyć obsługę JavaScriptu

Jako Autoryzowany Salon Wielomarkowy mamy najprawdopodobniej największę ofertę aut z napędem 4x4. Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje na temat rodzajów napędu, wyjaśnienia popularnych zwrotów oraz galerię naszych samochodowych propozycji.

Dlaczego 4x4

4x4 to znaczy 4 koła auta i 4 kola napędzane

4x2 to znaczy 4 koła auta i 2 napędzane

Wielu z naszych klientów pyta nas po co właściwie ten system napędu ?

Cóż wyobraźcie sobie pokryty lodem kawałek jezdni przez który przechodzicie - jest naprawdę ślisko..szukamy więc jak uzyskać stabliną postawę..i zginamy się finalnie podpierając na rękach..tylko na czworaka czujemy się na lodzie komfortowo ( podobnie działamy kiedy droga nie jest wcale śliska tylko nam się wydaje..ale to już inna historia ).Czyli 4 punkty podparcia to jest dla nas komfort i bezpieczeństwo - bo jak jedna się poślizgnie to trzymają nas jeszcz trzy itd itd - trochę duże uproszczenie ale jak obrazowe! :-)

Producenci aut już dawno wymyślili więc auta napędzane na 4 i więcej kół, w imie naszej zasady, że jak się jedno będzie ślizgać to reszta będzie auto wypychać lub ciągnąć dalej. Oczywiście w samochodach 4x2 stosuje się rónież wiele rozwiązań polepszających systuację podczas jazdy na sliskiech nawierzchniach ( układy elektroniczne asr, esp, mechanizmy różnicowe o podyższonym tarciu itd ) ale niestety nie są one w stanie dorównać trakcji auta 4x4.

klasyka czyli napęd na tył i dołączany przód: dołączanie odbywa się poprzez zmianę dźwigni wewnątrz auta lub wciśniecie przycisku, z napędem na 4 koła w takich autach można jeździć tylko na śliskich nawierzchniach, na suchym asfalcie jest to zabronione, najczęściej występuje z tzw, reduktorem - dzięki któremu mamy do dyspozycji zdwojoną ( nie dosłownie ) siłę napędową auta, wytępuje również z automtyczną skrzynią biegów

przykład: Suzuki Jimny, napęd na przednią oś, dołączany tył - włączanie tylnej osi odbywa się poprzez specjalny układ ( elektronika, sprzęgła lepkościowe ), który w momencie uślizgu przedniego koła lub kół w ułamku sekundy przekazuje napęd na tylne koła, dzięki, któremu auto jest wyprowadzane z opresji, w samochodach tych stosuje się często możliwość wymuszonego włączenia napędu 4x4 przez kierowcę ( tylko przy niskich prędkościach ) co umożliwia sprawniejsze pokonywanie przeszkód - zaspy, błoto lub strome podjazdy

przyklad: Suzuki SX4, Suzuki Kizashi, Chevrolet Captiva, Opel Antara

stały napęd na 4 koła - w samodach stosowane bardzo skomplkowane rozwiązania ( układy elektroniczne, dyferencjały międzyosiowe ) które stale napędzają wszystkie koła, rozkładając napęd na koła o większej przyczepności. Układ najbardziej bezpieczny i komfortowy dla kierowcy, działa na każdej nawierzchni, bez wiedzy kierowcy, w niektórych bardzo zaawansowanych technologicznie rozwiazaniach, rozkład napędu kierwoca może ustawiać lub wybierać tryb pracy ( w zależności od nawierzchni )

przykład: Subaru Forester, Subaru Impreza, Subaru Legacy, Subaru Outback, Land Rover Freelander, Land Rover Discovery, Range Rover Sport, Range Rover, Range Rover Evoque, Insignia 4x4,  Saab 9-5 4x4, Saab 9-3 4x4,

MM Cars posiada w stałej dyspozycji ok 300 samochodów różnych marek. Nasz stock samochodów należy do największych w Polsce. W 2010 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w rankingu największej sprzedaży samochodów nowych z jednego salonu. To właśnie dzięki temu, że dostępność i wybór to dla nas priorytety.

W tym miejscu znajdziesz auta z pełnym opisem wersji, wyposażenia oraz zdjęciami konkretnego auta. Kup już teraz !

MM Cars dostarczy praktycznie każdy samochód oferowanych marek. Sprawdź jaka jest aktualna oferta i wybierz auto o jakim myślisz. Na naszym serwisie znajdziesz też szczegółowe dane dotyczące poszczególnych marek samochodów.

Dział samochodów używanych oferuje auta od ponad 20 lat. Mamy doświadczenie i profesjonalny zespół, który pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty. Prowadzimy skup, usługi komisowe oraz pośrednictwo w transakcjach kupna-sprzedaży. Chętnie doradzamy co zrobić aby zakup używanego samochodu nie był ryzykiem. Dzięki naszym procedurom i szczegółowym wycenom, auta używane oferowane przez nasz komis są sprawdzone i dzięki temu zawsze Wiesz co kupujesz. Nie jesteśmy zwykłym komisem, jesteśmy profesjonalnym salonem samochodów używanych oferujących znacznie więcej niż inni i to w konkurencyjnych cenach. Nasze samochody są też oferowane z gwarancją G2.

Sprawdź naszą ofertę !

MM Cars to niekwestionowany lider wśród dostawców samochodów dla małych i dużych firm. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu Dział Floty oferuje kompleksową obsługę sprzedaży samochodów, wraz z możliwością prowadzenia floty przez cały okres eksploatacji. Warto przed zakupem skontaktować się z nami i poznać co oferujemy w poszczególnych markach. Systemy rabatowe, programy serwisowe dają Państwu możliwości znacznego obniżenia kosztów zakupu i eksploatacji i czynią naszą ofertę niezwykle atrakcyjną.

Zapraszamy do sprawdzenia listy referencyjnej !

Zapraszamy do naszego serwisu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. 20 lat doświadczeń, oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanych serwisów gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług. Klientom oferujemy Kartę rabatową uprawniającą do 3 poziomów zniżek na zakup części i usług w naszej firmie. Zapraszamy klientów marki: Opel, Chevrolet, Saab, Subaru, Suzuki, Jaguar, Land Rover i Range Rover.

Już dzisiaj warto sprawdzić, że autoryzowany nie znaczy drogi i zawsze jest profesjonalny!

Oferujemy części zamienne dla samochodów marki: Opel, Chevrolet, Saab, Subaru, Suzuki, Jaguar, Land Rover i Range Rover. Dzięki autoryzacji mamy dostęp do części oryginalnych ale oferujemy również zakup tzw zamienników dobrej jakości dla aut starszych. Dzięki systemowi rabatowemu dla naszych klientów - Karta Stałego Klienta, zakupy u nas są korzystne i konkurencyjne z punktami nieautoryzowanymi. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów - zapraszamy do naszego butiku, gdzie będziecie Państwo mogli kupić oryginalny prezent na każdą okazję.

Zachęcamy już dzisiaj do sprawdzenia ceny części ! Warto bo nasze ceny są konkurencyjne !

Oferta kredytowa i leasingowa MM Cars to wygodna forma finansowania zakupu samochodu dająca możliwość dostosowania płatności do potrzeb i oczekiwań klienta. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo stać się właścicielem nowego samochodu. MM Cars sfinansuje zakup samochodu dla Ciebie lub prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Jesteśmy przedstawicielem: Getin Noble Bank, Santander Consumer Bank, Lukas Bank, Bre Bank, Getin Leasing, EFL, Masterlease, Raiffeisen Leasing

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia samochodów, mienia oraz ubezpieczenia turystyczne firm: PZU, WARTA, ERGO HESTIA, BENEFIA, ALLIANZ, UNIQA, GENERALI TU.

Sprzedajemy wyjątkowe pakiety ubezpieczeniowe dla samochodów nowych i używanych oraz polisy gwarancyjne na samochody używane w systemie G2.

MM Cars to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym Polski. Założycielem i właścicielem spółki jest Piotr Mozdyniewicz. Posiadamy autoryzację 8 marek samochodów wraz z serwisem mechanicznym i blacharsko - lakierniczym. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta wraz z usługami finansowania i ubezpieczenia pojazdów. Oferujemy również wynajem krótko i długoterminowy a naszym atutem jest profesjonalny dział floty obsługujący od wielu lat największe firmy z całej Polski. Zachęcamy do zwiedzania naszego serwisu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących. Nasza załoga to zgrany i otwarty zespół gwarantujący Państwu profesjonalną obsługę.


Gwarantowane Samochody Używane Najlepszy Dealer Roku 2011 Najlepszy Obiekt Motoryzacyjny Roku w Polsce Puls Biznesu - Gazele Biznesu Rzetelna Firma - Złoty Certyfikat Rzetelności 2011 Związek Dealerów Samochodowych Top 50